Transfēri no Lidostām

Baltijas Transfērs specializējas ātru un efektīvu transfēra pakalpojumu sniegšanā no visām Baltijas lidostām un Igaunijas, Latvijas un Lietuvas galamērķiem. Piedāvājot tikai privātus transfērus mēs garantējam to ka nebūs lieks gaidīšanas laiks lidostā vai pa ceļam uzņemot citus pasažierus. Jūs noklūsiet līdz savam galamērķim maksimāli ātrā laikā.

Ar Baltijas Transfēru automašīnām brauc uzņēmuma pieredzējušie šoferi, kuri ar godu attiecas pret savu darbu un rūpējas par automašīnu kārtību un tīrību. Ierodoties lidostā mūsu šoferis Jūs sagaidīs lidostas ierašanās telpā, uzreiz pēc tam kad Jūs saņemsiet bagāžu un pavadīs uz automašīnu. Mūsu dispečeri trādā līdz lidostā nolaižas pēdējā lidmašīna, ja Jūsu reisam tiek būtiski kavēta izlidošana, lūdzu sazinieties ar mūsu dispečeru zvanot uz +371 29722770 un mēs pārcelsim Jūsu sagaidīšanas laiku.

Transfēri no vilcienu stacijas, autoostas un prāmja

Mēs apkalpojam arī klientus, kas ierodas Baltijā ar pāmi, autobusu vai vilcienu. Šeit ir saraksts ar pasažieru satiksmes mezgliem, kurus apkalpojam visbiežāk - Tallinas Prāmju Termināls, Balti Jaam stacija un Tallinas Autoosta. Latvijā - Rīgas Pasažieru Osta, Rīgas Centrālā Stacija, Rīgas Autoosta, Ventspils Osta, Liepājas Osta. Lietuvā - Viļņas Vilcienu Stacija, Viļņas Auoosta, Klaipēdas Osta, Kauņas Vilcienu Stacija un Kauņas Autoosta.

Ja nevarat atrast mūsu sarakstā Jūs interesējošo vietu, lūdzu sazinieties ar mums un mēs palīdzēsim sastādīt Jūsu maršrutu.