Ekskursijas un Tūrisma pakalpojumi


Mēs organizējam transportu ekskursiju braucieniem grupām un individuāliem klientiem uz skaistākajām Baltijas vietām un tūrisma objektiem. Tā vietā lai piedāvātu saviem klientiem vienu standarta programmu, mēs izvēlamies izstādāt katram klientam individuāli piemērotu maršrutu, pamatojoties uz klienta izteiktajām vēlmēm un gadalaiku. Paralēli šai individuālajai pieejai mēs turpinam piedāvāt standarta "Galvaspilsētu Tūres" un Baltijas Tūres.

Ekskursijām un tūrisma braucieniem mēs izmantojam Eiropas standartiem atbilstošus un licenzētus autobusus un vieglās automašīnas. Transports ir dažādu izmēru, sākot no vieglajiem auto ar 3 pasažieru vietām un beidzot ar tūrisma klases autobusiem ar 54 pasažieru vietām. Ja Jūs ceļojat ar ģimeni vai draugiem, lielā vai mazā grupā, pie mums atradīsies transports, kas nodrošinās Jūsu vajadzības.

Piedāvājam arī organizēt gida pakalpojumus Angļu, Krievu, Vācu, Fraņču, Zviedru, Somu un Norvēģu valodās. Lūdzu sazinieties ar mums arī ja Jūs meklējat gidu kādā citā valodā.

Mūsu ekskursiju braucienu pieredzē ietilpst ne tikai Baltijas tūres, bet arī vairāku dienu un nedēļu braucieni uz Eiropu un Skandināviju. Lūdzu sazinieties ar mums, lai noskaidrotu cenu Jums interesējošam braucienam

Maršruti

Šie ir tikai piemēru maršruti. Lūdzu ņemiet vērā, ka tie var tik piemēroti Jūsu prasībām un vēlmēm redzēt konkrētas vietas. Mēs labrāt pārveidojam maršrutus atbilstoši Jūsu vēlmēm, lai Jūs varētu redzēt skaistākās vietas Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Pilsētu apskates tūres Var tikt piemērotas Jūsu vajadzībām, vai arī izmantoti standarta maršruti.

Vienas dienas braucieni uz Pilīm un Muižām
Riga – Cesis castle – Turaida castle – Saulkrasti seaside – Riga
Riga – Bauska castle – Rundale palace – Jelgava palace – Riga

Divu dienu braucieni apskatot galvaspilsētas un ciematus
Riga – Roja – Kolka – Ventspils – Jaunmoku palace – Cinevilla Studios – Riga
Riga – Tartu – Tallinn – Parnu – Turaida castle – Riga
Riga – Hill of Crosses – Klaipeda – Nida – Trakai – Vilnius

Baltijas tūres, apciemojot vienu vai visas trīs Baltijas valstis, var būt līdz pat desmit dienas ilgas. Ar iepriekš sagatavotu maršrutu, rezervētām viesnīcām un pusdienu vietām. Mums ir liela pieredze sastādīt Baltijas maršrutus, līdz šim esam sagatavojuši vairāk kā 50 dažādus maršrutus. Lūdzu sazinieties ar Baltijas Transfēru un mēs sastādīsim maršrutu, kas būs piemērots tieši Jums!

Ekskursijas un Aktīvā tūrisma iespējas

Organizējam braucienus uz Igaunijas, Latvijas un Lietuvas Nacionālajiem Dabas Parkiem un Sporta sacensību, vai aktivitāšu vietām. Ka arī ekskursijas uz Padomju mantojuma militārām bāzēm un Pasaules Kara notikumu vietām.

Šeit ir norādītas dažas no interesantām vietām

Aerodium Piedzīvojumu parks Meža Kaķis Zirgu izjādes

Kartinga trase Radioastronomijas centrs Padomju pazemes bunkurs

Ekotūrisms kļūst ar vien populārāks! Baltijā ir tik daudz Dabas Parku un Dabas Rezervātu, neskarta daba un vietējā pārtika Jums ļaus nodoties dabas valdzinājumam. Nakšņošana var tikt organizēta kādā no vietējiem viesu namiem.

Nacionālie parki un Dabas rezervāti

Jūrkalnes piekraste, tīklu vilkšana un zivju kūpināšana.

Vierētā ekoloģiskā pārtika, mājas alus un vīns, lieliska viesu namu izvēle.

Šie braucieni var tikt organizēti privātiem klientiem un lielākām grupām. Lūdzu sazinieties ar mums, mēs palīdzēsim organizēt Jūsu atpūtu.