Premium klases transfēri un Šofera pakalpojumi

Mūsu VIP klientiem piedāvajam komfortablu, drošu un konfidenciālu pakalpojumu. Premium klases pakalpojumiem piedāvājam tikai atbilstosas klases automobīļus un profesionalus šoferus, kas Jūs sagaidīs lidostā, vai viesnīcā un nogādās paredzētajā galamērķī. Iespējams šoferi ar auto pasūtīt uz dienu, vai vairākām. Pasūtot šādu pakalpojumu automašīna ar šoferi, būs visu laiku Jūsu rīcībā un aizvedīs uz Jums nepieciešamām vietām Baltijā, vai Eiropā.

Baltijas Transfēru šoferi nodrošinās personalizētu sagaidīšanu lidostā, parūpēsies par bagāžu un par komfortablu braucienu. Klientu sagaidīšana notiek lidostu telpās uzreiz pēc bagāžas saņēmšanas. Sagaidīšana no vilciena, vai prāmja tiek veikta iepriekš norunātā satikšanās vietā. Mūsu dispečeri seko pakaļ lidmašīnu ielidošanas laikiem un attiecīgi koriģē šoferus, ja ienākošais reiss kavē.

Premium klases pakalpojuma rezervācija ir javeic vismaz 24h iepriekš.

Mūsu VIP servisa pieredze ir vairākus gadus ilga, kā arī esam pieredzējuši sniegt šādus pakalpojumus citās Eiropas valstīs, līdz ar to varam apgalvot, ka Jūs saņemsiet augstākā līmeņa servisu. Pārsvarā sniedzam savus pakalpojumus uzņēmējiem ierodoties biznesa braucienos, ārvalstu diplomātiem apmeklējot valsts iestades un skatuves māksliniekiem, kas ieradušies ar koncertiem, vai izrādēm. Šofera pakalpojumi var tikt organizēti arī ar mikroautobusiem un zemākas klases automašīnām. Šāds pakalpojums var tikt kombinēts ar ekskursijām un dažādiem izklaides izbraucieniem.